צ'אט הבינה המלאכותית ChatGPT הולך ונהיה חכם יותר! סקירת יכולות חדשות

ChatGPT רובוט הבינה המלאכותית של חברת OPEN AI ממשיך להשתכלל מיום ליום. החברה הכריזה בימים האחרונים על עדכונים קטנים אך משמעותיים שנועדו להפוך את השיחות עם הבוט לקלות, נוחות ויעילות יותר.

OpenAI הכריזה היום על עדכון שיהפוך את הצ'אטבוט שלה לידידותי יותר למשתמש. הפעלת חלון ChatGPT ריק עלולה להיות מרתיעה, אז כעת משתמשים מקבלים סיוע בניסוח פרומפטים ושימוש מתקדם יותר בצ'אטבוט המפורסם. משתמשים רבים משתמשים בפלאגינים שונים של CHROME שעוזקים למשתמשים לנבח פרומפט מדויק ומקצועי יותר, אך הרחבה זאת מייתרת אותם.

העוזרת הוירטואלית גם מצטרפת לשאלות המשך ותגובות כדי לשמור על זרימת דיונים באופן טבעי. תכונות חדשות אלו עוזרות למשתמש לחוש בקצב השיחה שהוא מדבר עם עוזר אישי אנושי ולא נתקע לאחר כל תשובה במחסום ניסוח.

עבור מנויי פלוס שמוכנים לשלם 20 דולר לחודש, מבטיחה החברה אינטגרציה מלאה עם דגם ה-GPT-4 המתקדם יותר מתחת למכסה המנוע. בעבר. אם בעבר הצ'אטים חזרו כברירת מחדל ל-GPT-3.5, אז כיום לאחר השדרוג מנוי פלוס יקבלו את 4 GPT כברירת מחדל. נזכיר כי 3.5 GPT הישן יותר מהיר יותר אך לא מכיל את כל הפיצ'רים של גרסה 4.

ראוי לציין שגם בארד של גוגל וגם קלוד AI של Anthropic הם חופשיים לשימוש, בדיוק כמו ChatGPT 3.5. אבל OpenAI בונה פונקציונליות חדשות על גבי GPT-4 כדי להפוך את שירות המנויים שלה לאטרקטיביים יותר בפני המשתמשים המשלמים. השדרוגים החדשים מיועדים רק למנויים בתשלום.

למשתמשי הפלוס יש סיבה נוספת לקפוץ על המודל החדש: העלאות קבצים מרובות. ChatGPT יכול להפיק תובנות על פני מערכי נתונים שונים ממקורות וקבצים שונים. עם גרסת הביטא של Code Interpreter, ניתן לבצע השוואות בין קבצים ולהפיק מידע משמעותי יותר בהתבסס על מספר קבצים במקום על קובץ אחד בכל פעם.

היכולות של ChatGPT מגיעות על רקע תחרות עסקית משמעותית בדמות בארד וקלוד AI שמהווים תחרות משמעותית ביותר בתחום הצ'אטבוטים הזמינים לשימוש הציבור ברחב. יש לציין שגוגל השקיעה גם ב-Anthropic, ורמזה על יישורים אסטרטגיים. בנוסף, Meta השיקה לאחרונה מודל שפה משלה בקוד פתוח, בשם LlaMA-2, שנראה ממש מבטיח בזכות ההתאמה האישית שלו.

גם חברות נוספות חיזקו את הכישורים של ChatGPT באמצעות הרחבות דפדפן עבור הנחיות מיוחדות ופונקציונליות מעבר לממשק הסטנדרטי. אבל המעורבות דעכה מאז ההתלהבות הראשונית,  כך שהעדכונים האלה לא יכלו להגיע בזמן טוב יותר עבור OpenAI.

 

בעוד של-ChatGPT עדיין יש מקום לשיפור, במיוחד ברמת הדיוק, הוא נשאר הצ'אטבוט המוביל והפופולרי בשוק בעל כמות המשתמשים הגדולה ביותר בעולם הבינה המלאכותית היוצרת.OpenAI ממשיכים להשקיע בשינויים מתמשכים מתחת למכסה המנוע, על מנת "להאניש" את הבוט ולהפוך אותו לעוזר ווירטואלי שירגיש יותר ויותר כאילו מדובר בעוזר בן אנוש.


להרצאת בינה מלאכותית ו-CHATGPT מוזמנים לעמודי ההרצאות והסדנאות שלנו.

מכירים עוד חברים או קולגות שייהנו מהמאמר? שתפו אותם:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp

כבר הצטרפת לניוזלטר שלנו?

קבלו עדכונים על כל התכנים החדשים שעולים כאן + עדכונים על מיטאפים, כנסים והצעות רלוונטיות

אם נהנת מהמאמר הזה, הנה עוד כמה טובים:

כבר הצטרפת לקהילת הפייסבוק שלנו?

עוד דברים שיכולים לעניין אותך